ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој производ содржи никотин.Никотинот е хемикалија која создава зависност.

лого2

Научно замаглување, безбедно и сигурно

Центар за производи за нас
бура од банери (2)
ms001-единица
r13
r13-2
банер-b01
msb01-единица
MSR10A-1_Банер
MSR10-A1
MS007-2
MS009-B2
MSR24_Banner
банер-r24
патник-xq
喷油款
r10b-ali (2)
r10b-ali (1)

Прикажи производи

Придржувајте се до квалитетот прво, започнете независни брендови, потпирајте се на брендот за да го освоите пазарот

 • MSR23 9000 Puffs 2022, фабрика во Шенжен Најнови електронски цигари за еднократна употреба Vape

  MSR23 9000 Puffs 2022 Shenzhen Factory Најновата D...

  Повеќе > >
 • MSR12 6000 Puffs Factory Shenzhen Најновите електронски цигари за еднократна употреба во белите дробови

  MSR12 6000 Puffs Shenzhen Factory Најновата уста ...

  Повеќе > >
 • MSR24 3500 Puffs Фабрика Шенжен Најновата новина Дизајн Електронски цигари за еднократна употреба Vape

  MSR24 3500 Puffs Фабрика Шенжен Најновиот нов нов...

  Повеќе > >
 • MS001 4000 Puffs Шенжен Фабрички патент Дизајн за еднократна употреба електронски цигари Vape уред

  MS001 4000 Puffs Шенжен Фабрички патент Дизајн...

  Повеќе > >
 • MSB01 4000 Puffs ecig kit за еднократна употреба vape пенкало Електронски цигари шипки дистрибутери за еднократна употреба vape Кина производител

  MSB01 4000 Puffs ecig комплет пенкало за еднократна употреба E...

  Повеќе > >
 • MSR10B 1500 Puffs Juice Model Electronic E-cigarettes Custom E-cigarettes за еднократна употреба, Течност за чад за пушење

  MSR10B 1500 Puffs Juice Model Custom Electronic...

  Повеќе > >
 • MSR13 5000 вдишувања пенкало за еднократна употреба, кое може да се наполни, 12 ml, вап пенкало под цигара

  MSR13 5000 puffs Пенкало за еднократна употреба, пред полнење...

  Повеќе > >
 • MS009 Meta Palo 3000 puffs Пареа за еднократна употреба Vape Pen со батерија од 950mah 7ml eliquid

  MS009 Meta Palo 3000 puffs Vape Pen за еднократна употреба ...

  Повеќе > >
 • MS007 Aurabar 600 Puffs за еднократна употреба vape пенкало во Шенжен фабрички патент дизајн и производител на цигари

  MS007 Aurabar 600 Puffs пенкало за еднократна употреба, Таа...

  Повеќе > >
 • MSR01 800 Puffs Factory Supply Е-цигари 500 mAh 3,5 ml Еликвидно наполнето пенкало за еднократна употреба

  MSR01 800 Puffs Factory Supply Е-цигари 500...

  Повеќе > >
 • MSR17 2500 Puffs Hot Sales OEM ODM 8ml Електронски Ecigarette Vape Pen за еднократна употреба Уред за еднократна употреба

  MSR17 2500 Puffs Hot Sales OEM ODM 8ml За отстранување...

  Повеќе > >
 • MSR10A 800 Puffs Трговија на големо OEM за еднократна употреба vape Пенкало Огромен чад

  MSR10A 800 Puffs Трговија на големо oem вап за еднократна употреба ...

  Повеќе > >

Видеа

Придржувајте се до квалитетот прво, започнете независни брендови, потпирајте се на брендот за да го освоите пазарот

Гуангдонг Myshine Technology Co., Ltd

Основана во 2018 година, Guangdong Myshine Technology Co., Ltd. лоцирана на 4-ти кат, зградата Јибо, улицата Jin'An, округот Гуангминг, градот Шенжен, Кина.Mcisson е национално претпријатие за висока технологија што има независно истражување и развој, продажба и производство на целата производна линија за е-цигара.Продажната мрежа на Mcisson се шири низ целиот свет, воспоставена добра репутација за „Myshine“, кој веќе станува водечки производител и добавувач на услуги за електронски цигари ODM/OEM во светот.

Овозможено од Huadi Funding, ние не сме само фабрика за производство на електронски цигари. Нашиот шеф е успешен инвеститор во Кина, некогаш беше ставен на Mingyang Wind Power (MY) во NYSE во 2010 година, така што можете да ѝ верувате на нашата инвестиција за справување со електронските цигари. Регистрирајте го капиталот во фабриката од 10 милиони американски долари и има над 1500 работници. R&D развива 2-3 нови модели секој месец. Во 2021 година добивме 3 најпродавани мешунки. Добивме над 100 илјади нарачки од познати трговци на големо како FirstUnion, HFbcbiotech и Gippro. пазарот е доста добар. Само што ги изложивме нашите производи на штандот 9205 на саемот TPE22 во Лас Вегас, САД.

Повеќе

 • Делфин-CE
 • Делфин-FCC
 • Делфин-ROHS1
 • Vinbox-CE
 • Vinbox-FCC
 • Vinbox-ROHS

Последните случувања

Следете не за најновите информации во индустријата