PARALAJMËRIM: Ky produkt përmban nikotinë.Nikotina është një kimikat që krijon varësi.

logo2

Mjegullimi shkencor, i sigurt dhe i besueshëm

Qendra e produkteve rreth nesh
stuhi ndjekëse e banderolave ​​(2)
ms001-njësi
r13
r13-2
banderolë-b01
msb01-njësi
MSR10A-1_Baneri
MSR10-A1
MS007-2
MS009-B2
MSR24_Baneri
banner-r24
udhëtar-xq
喷油款
r10b-ali (2)
r10b-ali (1)

Trego Produktet

Përmbajuni cilësisë së pari, filloni markat e pavarura, mbështetuni te marka për të fituar tregun

 • MSR23 9000 Puffs 2022 Fabrika Shenzhen Cigaret elektronike më të reja të disponueshme Vape

  MSR23 9000 Puffs 2022 Shenzhen Factory D më i ri...

  Më shumë >>
 • MSR12 6000 Puffs Fabrika Shenzhen Cigaret elektronike të disponueshme më të reja nga goja në mushkëri

  MSR12 6000 Puffs Fabrika Shenzhen Goja më e re ...

  Më shumë >>
 • MSR24 3500 Puffs Fabrika Shenzhen Dizajni më i ri i ri Cigare elektronike të disponueshme Vape

  MSR24 3500 Puffs Fabrika Shenzhen Novela më e re...

  Më shumë >>
 • MS001 4000 Puffs Dizajni i Patentave të Fabrikës Shenzhen Pajisja elektronike e disponueshme e cigareve vape

  MS001 4000 Puffs Dizajni i Patentave të Fabrikës Shenzhen...

  Më shumë >>
 • MSB01 4000 Puffs ecig kit stilolaps njëpërdorimshëm vape Elektronike shpërndarës shirita të fryrës së cigareve vape të disponueshme Prodhuesi Kinë

  MSB01 4000 Kompleti ecig Puffs stilolapsa njëpërdorimëshe E...

  Më shumë >>
 • MSR10B 1500 Puffs Juice Model Cigare Elektronike të personalizuara Cigare E njëpërdorimshme, Lëng Tymash Duhani

  MSR10B 1500 Puffs Juice Model Electronic Custom...

  Më shumë >>
 • MSR13 5000 puffs Stilolaps njëpërdorimësh të parambushshëm 12ml vape stilolaps dhe cigare

  MSR13 5000 puffs Stilolaps njëpërdorimësh parambushëse...

  Më shumë >>
 • MS009 Meta Palo 3000 puffs Avull i njëpërdorimshëm Vape Pen me bateri 950mah 7ml eliquid

  MS009 Meta Palo 3000 puffs Stilolaps njëpërdorimëshe Vape ...

  Më shumë >>
 • MS007 Aurabar 600 Puffs stilolapsa e disponueshme e njëpërdorimshme Dizajni i patentave të fabrikës Shenzhen dhe prodhuesi i cigareve

  MS007 Aurabar 600 Puffs stilolapsa njëpërdorimëshe ajo...

  Më shumë >>
 • MSR01 800 Puffs Factory Supply Cigare E E 500 mAh 3,5 ml Eliquid e parambushur me vape të disponueshme

  MSR01 800 Puffs Factory Supply cigare elektronike 500...

  Më shumë >>
 • MSR17 2500 Puffs Hot Sales OEM ODM 8ml Elektronike njëpërdorimshe Pajisja e stilolapsit vape të cigareve një herë ne

  MSR17 2500 Puffs Hot Sales OEM ODM 8ml Disposab...

  Më shumë >>
 • MSR10A 800 Puffs Shitje me shumicë oem vape njëpërdorimshme Pena Tym i madh

  MSR10A 800 Puffs Aparat me shumicë të disponueshme oem ...

  Më shumë >>

Videot

Përmbajuni cilësisë së pari, filloni markat e pavarura, mbështetuni te marka për të fituar tregun

Guangdong Myshine Technology Co, Ltd

E themeluar në vitin 2018, Guangdong Myshine Technology Co., Ltd. e vendosur në katin e 4-të, ndërtesa Yibo, Jin'An Rd, Qarku Guangming, Qyteti Shenzhen, Kinë.Mcisson është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë që ka Kërkim dhe Zhvillim të pavarur, shitje dhe prodhim të të gjithë linjës së produkteve të cigareve elektronike.Rrjeti i shitjeve Mcisson përhap një reputacion të mirë të krijuar në mbarë botën për "Myshine", që tashmë po bëhet një prodhues dhe furnizues shërbimi kryesor i cigareve elektronike ODM/OEM në botë.

Mundësuar nga Huadi Funding, ne nuk jemi thjesht një fabrikë ecig. Shefi ynë është një investitor i suksesshëm në Kinë, dikur i listuar Mingyang Wind Power (MY) në NYSE në 2010, kështu që mund t'i besoni investimit tonë për t'u marrë me cigaret elektronike. Regjistroni kapitalin e fabrikës prej 10 milionë dollarësh amerikanë dhe ka mbi 1500 punëtorë. R&D zhvillon 2-3 modele të reja çdo muaj. Në vitin 2021 morëm 3 vape më të shitura. Morëm mbi 100 mijë porosi nga shitës me shumicë të famshme si FirstUnion, HFbcbiotech dhe Gippro. Dhe reagimet nga SHBA tregu është mjaft i mirë. Sapo i ekspozuam produktet tona në stendën 9205 në Panairin TPE22 në Las Vegas, SHBA.

Më shumë

 • Delfin-CE
 • Dolphin-FCC
 • Delfin-ROHS1
 • Vinbox-CE
 • Vinbox-FCC
 • Vinbox-ROHS

Zhvillimet e fundit

Na ndiqni mbi informacionet më të fundit në industri